Magyar utánpótlásgála 2019 meghívottak

2019.07.03

Idén is megrendezésre kerül Tiszaújvárosban a gyermek és serdülő korosztályos versenyzők számára a Magyar Utánpótlás Gála. A verseny helyszíne a tiszaújvárosi Dísz-tó és környéke, az ITU Világkupa pályája, időpontja 2019.07.14.

A versenyre a június 30-ig lezajlott három Triatlon Ranglistaverseny után (Tiszaújváros, Fonyód, Baja), a két legnagyobb pontszám figyelembevételével kialakuló sorrend alapján kapnak meghívást a versenyzők. Nemenként és korosztályonként a 16-16 legjobb versenyző állhat rajthoz Tiszaújvárosban.

Gyermek fiú:

Czigány Bánk Hunor

Mogyi Se

Székely Konrád

Tuttobici-Bottecchia Se

Trungel-Nagy Zalán

Dmtk-Kvse Kiskunfélegyháza

Bota Bálint

Nagyatádi Triatlon Se

Toma Tamás István

Ferencvárosi Torna Club

Hóbor Lehel

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub

Notheisz Csongor

Jászberényi Triatlon Se

Györgyfi Szabolcs

Debreceni Sportcentrum

Jánossy Márton

Debreceni Sportcentrum

Benkő Ádám Richárd

Ferencvárosi Torna Club

Laki Barnabás

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub

Vincze Szabolcs

Jászberényi Triatlon Se

Sebők Vilmos

Újpesti Torna Egylet

Kanyik Barnabás

Dabasi Szabadidő Se

Medvegy András

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub

Makrai Bálint

Vágta Triatlon SE

 

Gyermek leány:

Baier Zsófia

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

Mándli Fanni

Ferencvárosi Torna Club

Pusztai Dóra

Debreceni Sportcentrum

Joó Luca

Titán Triatlon Club

Fabók Vivien

Dabasi Szabadidő Se

Zsemle Hanna

Veresegyház Vsk

Németh Noémi

Martfűi Úszó És Triatlon Klub

Plézer Petra

Ferencvárosi Torna Club

András Mira

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

Gácsi Dóra

Titán Triatlon Club

Hajdu Kira

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

Bán Lilla

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

Szanyi Szonja

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

Szabó Réka Olga

Titán Triatlon Club

Vas Eszter

Mogyi Se

Franta Szonja

Castor Se

 

Serdülő fiú:

Kovács Gyula

Debreceni Sportcentrum

Soós Gergő Gyula

Fergeteg Triatlon Se

Márkus Noel

Nagyatádi Triatlon Se

Baier Kristóf

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

Tóth Zalán Antal

Martfűi Úszó És Triatlon Klub

Gergely Szilárd

Újpesti Torna Egylet

Kropkó Márton

Kropkó Triatlon Club

Lédeczi Péter

Alba Triatlon Sz. Se

Kőszegi Kornél

Debreceni Sportcentrum

Kárpáti Ákos

Triatlon Baráti Egyesület

Trungel-Nagy Kolos

Dmtk-Kvse Kiskunfélegyháza

Tátrai Brúnó

Nagyatádi Triatlon Se

Hóbor Zalán

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub

Jankov Milán

Triatlon Baráti Egyesület

Molnár Bence

Budaörsi Triatlon Klub

Pető Gábor

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

 

Serdülő leány:

Dobi Lili

Debreceni Sportcentrum

Gyalog Inez

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

Érczy Janka Emma

Mogyi Se

Jánossy Fanni

Debreceni Sportcentrum

Nádas Nóra Romina

Megathlon Se

Kun Tamara Gréta

Kropkó Triatlon Club

Szabó Viktória

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

Molnár Bea

Eger Városi Úszóklub és Gyógyúszótanoda

Stumpf Anna

Kőszegi Triatlon És Úszó Klub

Lehmann Sára

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

Bende Gyöngyvér

Kistarcsai Vízisport Rce

Szász Rubina

Újpesti Torna Egylet

Balla Fanni Anna

Jászberényi Triatlon Se

Berencsi Lili

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

Juhász Kamilla

Kistarcsai Vízisport Rce

Kis Emese Napsugár

Tempo-Aqua Úszó És Triatlon Se

 

Figyelem!!!

 A meghívottak rajtlistára kerülése nem automatikus. A versenyen való részvételi szándékot a szervezők felé 2019.07.06. éjfélig kell megerősíteni a utanpotlasgala@gmail.com címre küldött emailben.

További információ

Dévay Márkot és Sinkó-Uribe Ábelt díjazták

2019.11.25.

A 2020-as tokiói olimpiai szereplésre esélyes veresegyházi színekben versenyző Dévay Márk, valamint a tiszaújvárosi triatlonosok nagy ...

Bronzzal zárult a paratriatlon szezon

2019.10.22.

Az év utolsó paratriatlon világkupáján Lévay Petra, harmadik helyet szerzett kategóriájában.

Lehmann Csongor világbajnoki ezüstérmes

2019.09.03.

Jól szerepeltek a magyar versenyzők a lausanne-i Triatlon Világbajnokságon, ismét éremmel térhetett haza a válogatott.