Triatlon UP gálaverseny 2021, meghívottak névsora

2021.07.06

Az előzetesen meghirdetett szabályok alapján (2021-ben a versenyig lezajlott 4 UP ranglistaversenyen (Tiszaújváros, Lengyeltóti, Baja, Zalaegerszeg) szerzett 2 legmagasabb pontszám) az alábbi versenyzők kapnak meghívást a 2021. évi Triatlon Utánpótlás Gálára.

Kérjük a versenyzők egyesületeit, a bejutott versenyzők indulási szándékát erősítsék meg legkésőbb július 10-ig a triathlon.tiszaujvaros@gmail.com e-mail címen!

 

Gyermek leány:

SZALAI Fanni

209378

Equilor Team Újbuda

KATONA Korinna

8219

EVUK Triatlon

BÁN Petra

7893

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

BALOGH Sára

6932

Debreceni Sportcentrum

PÁHY Réka

209171

Tuttobici-Bottecchia SE

BALOGH Antónia

210446

Váci Vízmű SE

ZILAHY Boróka

7052

Százhalombattai VUK SE

SZOMBATHELYI Szonja

7841

Ferencvárosi Torna Club

BARTAL Zsófia

7793

Esztergomi Triatlon Club SE

SZANYI Olívia

208710

Tempo-Aqua Úszó és Triatlon SE

MILASSIN Lilla

208589

Megathlon SE

GÁL Boglárka

208851

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

KENDEH-KIRCHNOPF Panna

208667

Keszthely Városi DSE

KOVÁCS Miléna

208975

Kistarcsai Vízisport RCE

HAMERLI Luca

8239

Spuri Futó és Triatlon SK

BOROS-NAGY Lili

7507

Martfűi Úszó és Triatlon Klub

 

 

Gyermek fiú:

SZILÁGYI Botond

7808

Esztergomi Triatlon Club SE

ZÁMBÓ Benedek

7811

Esztergomi Triatlon Club SE

SZŰCS Benedek Áron

7335

Debreceni Sportcentrum

NÉMETH Dániel

8002

UTE Merida

FEKETE Zétény

8268

Debreceni Sportcentrum

JAKAB Zsombor

8339

UTE Merida

NÉMETH Bence

8001

UTE Merida

VÁRNAI Dávid

8016

Alba Triatlon SZSE

HÓBOR Álmos

6354

Kőszegi Triatlon és Úszó Klub

KIS Dávid

7102

Equilor Team Újbuda

TÁTRAI Bendegúz

6991

Triatád

KRÜGER Eric

210400

Győri Triatlon SE

BÁNVÖLGYI Barnabás

6423

Dabasi Szabadidő SE

TOMKA Ézer

7983

Sárréti Első SE

KARDOS János

211277

Jászberényi Triatlon SE

HERTEL Máté

6554

Váci Vízmű SE

 

 

Serdülő leány:

BAIER Zsófia

6881

Tempo-Aqua Úszó és Triatlon SE

PUSZTAI Dóra

6324

Debreceni Sportcentrum

GÁCSI Dóra

7225

Titán Triatlon Club

FILEP Zóra

6390

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

FODOR Zselyke

6967

UTE Merida

VAS Eszter

208913

Mogyi SE

HAJDU Kira

6809

Tempo-Aqua Úszó és Triatlon SE

MÁNDLI Fanni

7050

Ferencvárosi Torna Club

JOÓ Luca

6579

Titán Triatlon Club

FABÓK Eszter

6676

Dabasi Szabadidő SE

FABÓK Vivien

6195

Dabasi Szabadidő SE

ZSEMLE Hanna

6501

Veresegyház VSK

BÁSTHY Katalin

210293

Kőszegi Triatlon és Úszó Klub

PLÉZER Petra

7843

Ferencvárosi Torna Club

SZANYI Szonja

208711

Tempo-Aqua Úszó és Triatlon SE

SZOBÁCSI Laura

316724

Tempo-Aqua Úszó és Triatlon SE

 

 

Serdülő fiú:

TRUNGEL-NAGY Zalán

5299

3K Kiskun Kerékpáros Klub SE

SZÉKELY Konrád

5930

Tuttobici-Bottecchia SE

SZŰCS András

8073

Equilor Team Újbuda

CZIGÁNY Bánk Hunor

5962

Mogyi SE

TOMA Tamás István

7836

Ferencvárosi Torna Club

SZABÓ Mihály Márton

7093

Esztergomi Triatlon Club SE

GYÖRGYFI Szabolcs

6720

Debreceni Sportcentrum

HÓBOR Lehel

6042

Kőszegi Triatlon és Úszó Klub

NOTHEISZ Csongor

208746

Jászberényi Triatlon SE

MAKRAI Bálint

6823

Váci Vízmű SE

LAKI Barnabás

6358

Kőszegi Triatlon és Úszó Klub

VARGA Martin

7016

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

MIHÁLY Szabolcs

310995

UTE Merida

BOTA Bálint

6128

Triatád

MONOSTORI Botond

7314

Váci Vízmű SE

JÁNOSSY Márton

5639

Debreceni Sportcentrum

 

Fiatal Sporttudósok IX. Országos Kongresszusa

2021.09.17.

2021-ben immár kilencedik alkalommal, rendezi meg az országos sporttudományi kongresszusát a Magyar Sporttudományi Társaság - 36 ...