Fantasztikus versenyzéssel Kropkó Márton 6. a juniorok között a világbajnokságon

2024.10.18.App, Hír

Erős teljesítmények és kiváló eredmények a junior férfi világbajnoki futamon. 💪🏻😎

Kropkó Márton első helyen fejezte be az úszást, majd sokáig az első, tízfős bolyban volt kerékpáron. Az utolsó körben az üldözők utolérték az első bolyt, így két magyar versenyző, Kropkó Márton és Trungel-Nagy Zalán is az első húszban indult el a futásra. Marci a 15. hely környékéről gyorsan utolérte az első hét versenyzőt, végül a francia és az amerikai között dőlt el az aranyérem sorsa. Kropkó Márton maga mögé utasítva a végső győzelemre is esélyes portugált a 6. helyet szerezte meg, Trungel-Nagy Zalán 11. helyezést ért el, míg Székely Konrád 41. helyen végzett a világbajnokságon.

A teljes verseny visszanézhető:

Lehmann Csongor hatodik a világbajnokságon

A várakozásoknak megfelelően óriási harcokat és izgalmas fordulatokat hozott a világbajnoki sorozat döntője. Lehmann Csongor a kimagasló futásának köszönhetően a hatodik, Dévay Márk pedig az előkelő...