Állás PÁLYÁZAT

2018.03.10

A Magyar Triatlon Szövetség pályázatot hirdet

sportszervező

munkakör betöltésére.

A munkaviszony betöltésének időtartama:

Határozatlan (3 hónapos próbaidővel)

Foglalkoztatás jellege:

Teljes – heti 40 órás – munkaidő

A munkavégzés helye:

1076 Budapest, Szinva utca 4. földszint 2.

Főbb ellátandó feladatok:

-                     versenyengedélyekkel/regisztrációkkal/chipigénylésekkel kapcsolatos ügyintézés;

-                     szakszövetség tárgyi eszköz leltárának nyilvántartása/kezelése;

-                     kapcsolattartás a tagszervezetekkel/egyéni versenyzőkkel/egyéb szervezetekkel;

-                     sportszakmai igazolások aláírásra történő előkészítése;

-                     országos versenyrendszer kezelése (versenykiírások kezelése, közzététele), versenynaptár folyamatos

                      rendszerezése, felülvizsgálata;

-                     sportszakmai programokkal kapcsolatos feladatok ellátása, ezekkel kapcsolatos adminisztráció intézése;

-                     szakszövetség tulajdonában álló gépjárművek bérbeadásával kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása;

-                     egyéb szakmai feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

-                     magyar állampolgárság;

-                     büntetlen előélet;

-                     cselekvőképesség;

-                     szervezőkészség;

-                     monotonitás tűrő képesség;

-                     középfokú (legalább "jó" minősítésű) végzettség,

-                     irodai/adminisztratív területen szerezett legalább 1 éves tapasztalat;

-                     MS Office (word, excel, egyéb irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

-                     legalább középfokú, C típusú angol, vagy német nyelvvizsga;

-                     sportszakmai területen szerzett, legalább 1 éves tapasztalat;

-                     szakirányú OKJ-s, vagy főiskolai/egyetemi végzettség.

Pályázathoz benyújtandó dokumentumok:

-                     magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz;

-                     motivációs levél fizetés igény megjelölésével;

-                     3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;

-                     iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvvizsgát igazoló okiratok másolata.

A munkakör betöltésének időpontja:

A benyújtott pályázatok elbírálását követően azonnal.

Pályázat benyújtásának határideje:

2018. április 20.

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton, a triatlon@triatlon.hu elektronikus e-mail címen.

A pályázat elbírálásának rendje:

A benyújtott pályázatokat a szakszövetség Főtitkára bírálja el legkésőbb azok benyújtását követő 15 napon belül.

A pályázattal kapcsolatosan további információt a Magyar Triatlon Szövetség Titkárságától a triatlon@triatlon.hu e-mail címen, valamint a 0630/645-2750-es telefonszámon lehet kérni.