Versenynaptár

Időpont Cím Helyszín Kategória

2020.04.05. II. Újszilvási Duatlon Újszilvás Sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.04.19. IV. Veresegyházi Duatlon, Paraduatlon Ob 2020 Veresegyház Országos bajnokság, sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.04.25. Földrengető Terepduatlon OB 2020 Iliny Országos bajnokság

2020.05.02. VI. BÚI Sprint Duatlon OB Balatonboglár Országos bajnokság, sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.05.03. VI. BÚI Duatlon Mix Váltó OB Balatonboglár Országos bajnokság

2020.05.23. XXIX. Tisza Triatlon Klubcsapat OB Tiszaújváros Országos bajnokság

2020.05.24. XXIX. Tisza Triatlon Paratriatlon OB és E.ON Utánpótlás Ranglistaverseny Tiszaújváros Országos bajnokság, sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.06.01. eXtremeMan 51.5 Székesfehérvár 2020 Székesfehérvár Rövidtávú amatőr kupa

2020.06.06. VI. BÚI Triatlon E.ON Utánpótlás Ranglistaverseny Lengyeltóti Sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.06.07. VI. BÚI Triatlon Mix Váltó OB Lengyeltóti Országos bajnokság

2020.06.13. 575 Keszthely Triathlon Középtávú OB 2020 Keszthely Országos bajnokság

2020.06.14. 575 Keszthely Triathlon 2020 Keszthely Sprint amatőr kupa

2020.06.20. XV. Mogyi Triatlon Elit és Amatőr Sprint OB Baja Országos bajnokság, sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.06.21. XV. Mogyi Triatlon Amatőr Sprint OB és E.ON Utánpótlás Ranglistaverseny Baja Országos bajnokság, sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.06.27. XXXIV. Palóc Triatlon Tereptriatlon OB Balassagyarmat, Nyírjes Országos bajnokság és amatőr kupa

2020.06.27. IV. Lökiman Triatlon Tiszalök Rövid és középtávú amatőr kupa

2020.06.27. eXtremeMan 25.75 Kaposvár 2020 Kaposvár Sprint amatőr kupa

2020.06.28. eXtremeMan 113 Kaposvár 2020 Kaposvár Középtávú amatőr kupa

2020.06.28. XXXIV. Palóc Aquatlon Balassagyarmat, Nyírjes

2020.07.04. XXXVI. Vasi Vasember Szombathely Rövidtávú amatőr kupa

2020.07.05. II. Veresegyházi Aquatlon OB Veresegyház Országos bajnokság

2020.07.05. Xtrem Nemzetközi Triatlon Verseny Mátra Középtávú amatőr kupa

2020.07.11. I. TRI-a-Tó-n kupa Agárd, Velencei-tó Sprint amatőr kupa

2020.07.12. Zalatriatlon 2020 E.ON Utánpótlás Ranglistaverseny Zalaegerszeg Sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.07.18. Old Lake Man Rövidtávú Triatlon OB 2020 Tata Országos bajnokság

2020.07.19. Old Lake Man Középtávú Triatlon 2020 Tata Középtávú amatőr kupa

2020.07.19. Magyar Utánpótlás Gála 2020 Tiszaújváros Gálaverseny

2020.07.25. XXXVI. Sportolna Triatlon Fesztivál és E.ON utánpótlás Ranglistaverseny Fadd-Dombori Sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.07.26. XXXVI. Sportolna Triatlon Fesztivál 2020 Fadd-Dombori Rövidtávú amatőr kupa

2020.08.01. III. Pécsi Triatlon Utánpótlás Országos bajnokság és E.ON Utánpótlás Ranglistaverseny Pécs Sprint amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny

2020.08.02. III. Pécsi Triatlon Váltó Országos Bajnokság Pécs Országos bajnokság

2020.08.08. XXXI. eXtremeMan Nagyatád 2020 Hosszútávú OB Nagyatád Országos bajnokság és hosszútávú amatőr kupa

2020.08.15. Jándi Tiszaparti Tereptriatlon 2020 Jánd Sprint amatőr kupa

2020.08.23. Tri-Kolorcity Triatlonverseny 2020 Kazincbarcika Rövid és középtávú amatőr kupa

2020.08.30. X. Ózdi Triatlon Ózd Sprint amatőr kupa

2020.09.05. Balatonman 2020 Balatonkenese Rövid, közép és hosszú távú amatőr kupa és "speciál" távú verseny

2020.09.06. XII. Életfa Terepfesztivál Drégelypalánk Duatlon Amatőr Kupa

2020.09.13. VII. Öntúlszárnyalás Triatlon Tiszafüred Rövidtávú amatőr kupa

2020.09.27. VII. Ajkai Duatlon Rövidtávú Duatlon OB Ajka Országos bajnokság, amatőr kupa és utánpótlás ranglista verseny