Magyar Utánpótlás Gála Tiszaújvárosban

2017.07.17

A 19. Triatlon Nagyhét keretein belül - az ITU Triatlon Világkupa pályáján, díszletei és közönsége előtt- július 23-án idén is megrendezésre kerül a Magyar Utánpótlás Gála, az ország legjobb gyermek és serdülő korosztályos versenyzői számára. A versenyre korosztályonként és nemenként a 16-16 legjobb Magyar Gyermek illetve Serülő Triatlon Ranglista-helyezéssel bíró versenyző kap meghívást. A ranglistaállás a Fadd-Domboriban megrendezésre kerülő Triatlon Ranglistaverseny után alakult ki véglegesen, a három legmagasabb pontszám figyelembe vételével.

A részvételi szándék megerősítésére július 18-án, déli 12:00 óráig lesz lehetőség az alábbi e-mail címen: triathlon.tiszaujvaros@gmail.com

Rajtlistára csak a visszajelzést küldő versenyzők kerülnek fel! Visszamondások esetén a szervezők saját hatáskörben töltik fel a helyeket.

Meghívott versenyzők névsora, és jelenlegi (2017.07.16.) ranglista helyezése:

Serdülő lány:

1

 Horváth  Karolina Helga

2002

4435

Csepel Dolphins SC

2

 Bóna Kinga

2002

4237

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

3

 Peszleg Dominika

2002

3714

575 Equilor Team Újbuda

4

 Fricska Anna

2002

4842

Jogging Plus Szuperinfó Futóklub

5

Kurilla Fanni

2002

5197

Csepel Dolphins SC

6

 Soós Dorka

2003

5184

Százhalombattai VUK SE

7

 Leier  Kata Rebeka

2002

4571

Csepel Dolphins SC

8

 Molnár Kata

2003

5247

Vágta Triatlon Sportegyesület

9

 Józsa Bernadett

2002

5236

Kistarcsai VSRC

10

 Rózsa Sarolta

2003

6001

Debreceni Sportcentrum

11

 Hrncsár Lujza

2002

4806

Kistarcsai VSRC

12

 Kovács  Fruzsina

2002

3769

Csongrád Idegenforgalmi SE

13

 Spanraft Liza

2002

5167

Kőszegi Triatlon és Úszó Klub

14

 Kovács Korinna

2003

4814

Debreceni Sportcentrum

15

 Szekeres  Tamara

2003

4212

Csepel Dolphins SC

16

 Mándli Zsófia

2003

6368

Ferencvárosi Torna Club

 

Serdülő fiú:

1

 Szentpétery  Patrik

2002

5324

575 Equilor Team Újbuda

2

 Dobi Gergő

2002

4942

Debreceni Sportcentrum

3

 Molnár Péter

2002

4517

Vágta Triatlon Sportegyesület

4

 Péter Benedek

2002

3760

Debreceni Sportcentrum

5

 Molnár Róbert

2003

5138

Debreceni Sportcentrum

6

 Fodor Sámuel

2002

5529

Kistarcsai VSRC

7

 Vágási Zoltán

2003

6392

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

8

 Pápai Balázs

2003

4782

Martfűi Úszó és Triatlon Klub

9

 Farkas Csaba

2002

4905

DABASI SZSE

10

 Bandi  Attila

2002

5171

Esztergomi Triatlon Klub SE

11

 Portik Botond

2002

4773

Manta Swim Veresegyház Triatlon

12

 Farkas Zsolt

2002

4906

DABASI SZSE

13

 Miszlai  Milán

2002

4258

Esztergomi Triatlon Klub SE

14

 Schwahofer Balázs

2002

4923

Kőszegi Triatlon és Úszó Klub

15

 Petrov  Farkas

2002

5498

UTE-Merida

16

 Krajczár  Dominik

2002

5691

Esztergomi Triatlon Klub SE


Gyermek lány:

1

 Dobi Lili

2004

4943

Debreceni Sportcentrum

2

 Kuti Kata Borbála

2004

6412

TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE

3

 Csontos Dóra

2005

4481

Jogging Plus Szuperinfó Futóklub

4

 Bende Gyöngyvér

2004

5232

Kistarcsai VSRC

5

 Papp Laura

2005

5131

Jogging Plus Szuperinfó Futóklub

6

 Fedor Maja

2004

6882

TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE

7

 Jánossy Fanni

2004

5199

Debreceni Sportcentrum

8

 Érczy Janka Emma

2004

6756

Mogyi Sportegyesület Baja

9

 Ferencz  Janka

2005

5883

Manta Swim Veresegyház Triatlon

10

 Molnár Bea

2004

6097

Dr.Bátorfi-Agria KTK

11

 Gyalog Inez

2005

6147

TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE

12

 Szabó Viktória

2005

6146

TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE

13

 Nádas Nóra Romina

2004

5917

Megathlon Sportegyesület

14

 Szabolcs Regina

2004

79728

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

15

 Kalmár  Nóra

2004

5968

Mogyi Sportegyesület Baja

16

 Busa Emma Dorka

2004

6039

Kistarcsai VSRC

 

Gyermek fiú:

1

 Kovács Gyula

2004

5503

Debreceni Sportcentrum

2

 Baier Kristóf

2004

5852

TEMPO-AQUA Úszó és Triatlon SE

3

 Soós  Gergő

2004

4757

Fergeteg Triatlon SE

4

 Márkus Noel

2004

6126

Triatád

5

 Trungel-Nagy Kolos

2004

5298

Jogging Plus Szuperinfó FK

6

 Tóth Zalán

2004

5611

Martfűi Úszó és Triatlon Klub

7

 Kárpáti Ákos

2004

5384

Manta Swim Veresegyház

8

 Heiszmann Benedek

2004

5837

Ferencvárosi Torna Club

9

 Radics  Milán

2005

5472

Csongrád Idegenforgalmi SE

10

 Papp Norbert

2004

6317

Kistarcsai VSRC

11

Jankov Milán

2005

5379

Manta Swim Veresegyház

12

 Nagy Richárd

2005

6009

Manta Swim Veresegyház

13

 Szabolcsi Bálint

2004

5876

Tiszaújvárosi Triatlon Klub

14

 Lesták Ármin

2004

5387

Manta Swim Veresegyház

15

 Gut Gábor Zaránd

2005

5607

Debreceni Sportcentrum

16

 Virág Előd

2005

5958

Mogyi Sportegyesület Baja

 

A versennyel kapcsolatban érdeklődni a következő elérhetőségeken lehet:

Lehmann Tibor: lehmann.tibor@triatlon.t-online.hu  , 30/645 27 45

Filep Anikó :  tiszaujvaros@triatlon.t-online.hu , 30/645 27 46

 

Információk a Triatlon Nagyhétről: www.tiszatriatlon.hu

Információk a Magyar Utánpótlás Gáláról: 

http://tiszatriatlon.hu/magyar-utanpotlas-gala/

Álláshirdetés

2017.11.20.

A Magyar Triatlon Szövetség pályázatot hirdet titkárságvezető munkakörének betöltésére.

2017. évi Ranglista végeredmények

2017.11.16.

Elérhető a 2017. évi ranglisták végeredménye.

2018. évi Versenynaptár

2017.11.16.

Elérhető a 2018. évi versenynaptár tervezet