Hétvégi eredmények

2017.07.31

Terep Triatlon Európa-bajnokság, Targu Mures, Románia

Elit férfiak:

1. Marcello, Ugazio (ITA)                    1:44:09

2. Arthur, Serrieres (FRA)                   1:45:20

3. Jan, Kubicek (CZE)                        1:45:20

16. Mester Bálint                               1:52:06

Elit nők:

1. Poór Brigitta                                        1:59:49

2. Morgane, Riou (FRA)                            2:02:51

3. Carina, Wasle (AUT)                             2:05:45

Junior férfiak:

1. Filippo, Pradella (ITA)                    1:01:23

2. Miquel, Valls Alemany (ESP)           1:01:48

3. Miquel, Riusech (ESP)                    1:03:18

Junior nők:

1. Sofiya, Pryyma (UKR)                          1:10:05

2. Marta, Menditto (ITA)                           1:12:18

3. Soós Fanni                                          1:12:20

PTS5 férfiak:

1. Boronkay Péter                             1:19:01

AG eredmények:

7. Varga Tamás Ervin (AG30-34)             2:04:20

7. Andrási Ferenc (AG40-44)                  2:22:31

9. Mózes Tamás (AG20-24)                     2:54:18

10. Tóth Viktor (AG45-49)                      2:25:52

 

Ázsia Kupa Astana, Kazakhsztán

Férfiak:

1. Marcel, Walkington                    0:55:43

2. Soós Gergő                               0:55:57

3. Tarnai László                             0:56:39

4. Czigány András                         0:56:56

Nők:

1. Bragmayer Zsanett            1:04:33

2. Petrov Dorottya                 1:07:20

3. Anna Abdulova                  1:08:05

 

Junior Európa kupa Tabor, Csehország

Férfiak:

Férfiak:

1. Matevz, Planko (SLO)             0:57:22

2. Lukas, Gstaltner (AUT)           0:57:24

3. Federico, Spinazzé (ITA)         0:57:27

9. Dévay Zsombor                     0:59:00

10. Arany Attila                         0:59:00

17. Józsa Botond                       0:59:33

25. Papp Tamás                         1:00:43

27. Jankov Máté                        1:00:46

45. Hornyák Döme                     1:02:44

51. Sinkó-Uribe Ábel                  1:03:30

60. Vajvoda Máté                      1:06:58

63. Ferencz Domonkos               1:08:02

 

Nők:

1. Valentina, Riasova (RUS)          1:04:49

2. Iveta, Fairaislova (CZE)            1:05:07

3. Tania, Molinari (ITA)                 1:05:18

8. Bukovszki Tünde                      1:06:33

12. Szegedi Sára                         1:07:20

16. Jakab Ilka                              1:07:59

23. Mátyus Lili                             1:09:24

29. Tóth Anna                             1:10:46

31. Botka Anikó                           1:11:17

37. Laczkó Szabina                      1:14:28

Hosszútávú Országos Bajnokság, Nagyatád

Férfiak:

1. Flander Márton (Mogyi SE Baja)        8:10:11

2. Major József (SZESE)                       8:10:53

3. Petsuk Zoltán (UTE-Merida)              8:19:22

Nők:

1. Hajnal Adrienn (FTC)                        10:29:42

2. Hubai Tímea (BringAjka KSE)            10:36:16

3. Dr. Szentpéteri Diána (DSC-SI)          10:36:48