Álláshirdetés – Hélix Sportegyesület

2016.05.9.Korábbi hírek

Álláshirdetés

A Hélix Sportegyesület és úszóiskolája pályázatot hirdet úszóedzoi és oktatói feladatok betöltésére 2016. szeptember 1-i kezdéssel.

Egyesületünk 2007-ben azzal a céllal jött létre, hogy Komló város Sportközpontjának Tanuszodájában (4x25m feszített víztükro medence) az úszásoktatást és edzést utánpótlás-nevelési kritériumoknak megfeleloen képviselve valósítsa meg.

Úszóiskolánk városi és kistérségi, valamint egyéni és iskolai funkciót egyaránt betölt. Jelenleg 4-5 éves kortól 9-10-éves korig 6-8 csoportban zajlik az oktatás 50-60 fonek.

Egyesületünk három szakosztályt (úszó, triatlon, vízilabda) moködtet aktívan melyben 10-15 éves gyermekek (40-45 fo) utánpótlás-nevelése zajlik.

Fo célunknak tekintjük az utánpótlás-nevelést, a rendszeres sporttevékenység biztosítását és az aktív életmódra szoktatást. Továbbá az úszásoktatás és a képviselt sportágak egymásra épült, összehangolt hatékony moködtetését a mind nagyobb fokú beválás érdekében.

Fo feladatok:

–          úszásoktatás lebonyolítása

–          úszásedzések tervezése és lebonyolítása

–          versenyeztetés (elsosorban úszás, valamint triatlon sportágakban)

–          szükség esetén vízilabda sportágban edzoasszisztensi feladatok ellátása

–          saját szervezéso programok (nyári sport napközi, edzotábor, úszóversenyek) lebonyolításában való aktív részvétel

–          együttmoködés az egyesület edzoivel

–          kapcsolattartás a szülokkel

–          adminisztrációs feladatok valamint az egyesület népszerosítését célzó tevékenységek ellátása

Elvárások:

–          minimum középfokú edzoi végzettség

–          úszásoktatásban és/vagy úszóedzésben szerzett tapasztalat

–          önálló munkavégzés

–          jó kommunikációs és szervezo képesség

–          együttmoködés az Egyesület vezetoségével, távlati programjának és célkitozéseinek támogatása

Elony:

–          testnevelo tanári vagy más pedagógiai végzettség

–          úszásra épülo, kapcsolódó sportági (triatlon, vízilabda) ismeretek, azok alapszinto oktatásában tapasztalat

–          saját gépkocsi

A munkavégzés helyszíne:

Elsosorban Komlói Sportközpont Tanuszoda, valamint kistérsége (Magyarszék, Bikal, Hosszúhetény, Pécsvárad stb.)

Amit nyújtani tudunk:

–          Versenyképes (Gyakorlati tapasztalat/jártasság függo) javadalmazás

–          Összehangolt munka- és órarend

–          Változatos feladatok és programok

–          Folyamatos foglalkoztatás

–          Fejlodési lehetoség

Akit keresünk:

Energikus, motivált, sokoldalúan képzett az egyesület irányába elkötelezett, megbízható szakember, aki kello türelemmel és pedagógiai érzékkel képes utánpótlás neveloi feladatokat megvalósítani rövid-, közép- és hosszú távon egyaránt! Jövobeni célunk, hogy eddigi egyesületi sikereinket minden tekintetben túlszárnyaljuk. Úszásoktatásainkat szeretnénk kibovíteni továbbá a szakosztályi eredményességünket magasabb szintre emelni. Ehhez keressük most a megfelelo kollégát!

Az egyesületrol, valamint az úszóiskoláról további információ itt olvasható:

A jelentkezéseket elektronikus formában az egyesület e-mail címére várjuk info@helixsport.hu

Jelentkezéshez

  1. Fényképes részletes önéletrajzot (referencia megjelöléssel és végzettségek másolatával) és
  2. Motivációs levelet kérünk.

Jelentkezési határido:         2016. május 27. 12.00 óra

Interju meghívó:               2016. június 01-ig. szerda

Tervezett interjú dátuma:   2016. június 6. hétfo vagy 8. szerda.

További felvilágosítás Fáskerti Ritától kérheto: 06 70 283 696006 70 283 6960

Komló, 2016. május 08.

Fáskerti Gábor,Hélix SE elnök

You’ll need Skype CreditFree via Skype

A témakör egyéb hírei

Triatlon rajzpályázat

RAJZPÁLYÁZAT Rajzpályázatot hirdetünk, melynek témája a Triatlon sportág. A nyertes egy olimpiai "A" kerettagok által aláírt pólót kap, melyet a Tiszaújvárosban megrendezésre kerülő világkupán vehet...