Állás PÁLYÁZAT

2018.03.10.Korábbi hírek

A Magyar Triatlon Szövetség pályázatot hirdet

sportszervezo

munkakör betöltésére.

A munkaviszony betöltésének idotartama:

Határozatlan (3 hónapos próbaidovel)

Foglalkoztatás jellege:

Teljes – heti 40 órás – munkaido

A munkavégzés helye:

1076 Budapest, Szinva utca 4. földszint 2.

Fobb ellátandó feladatok:

–                     versenyengedélyekkel/regisztrációkkal/chipigénylésekkel kapcsolatos ügyintézés;

–                     szakszövetség tárgyi eszköz leltárának nyilvántartása/kezelése;

–                     kapcsolattartás a tagszervezetekkel/egyéni versenyzokkel/egyéb szervezetekkel;

–                     sportszakmai igazolások aláírásra történo elokészítése;

–                     országos versenyrendszer kezelése (versenykiírások kezelése, közzététele), versenynaptár folyamatos

                      rendszerezése, felülvizsgálata;

–                     sportszakmai programokkal kapcsolatos feladatok ellátása, ezekkel kapcsolatos adminisztráció intézése;

–                     szakszövetség tulajdonában álló gépjármovek bérbeadásával kapcsolatos feladatok teljes köro ellátása;

–                     egyéb szakmai feladatok ellátása.

Pályázati feltételek:

–                     magyar állampolgárság;

–                     büntetlen eloélet;

–                     cselekvoképesség;

–                     szervezokészség;

–                     monotonitás toro képesség;

–                     középfokú (legalább „jó” minosítéso) végzettség,

–                     irodai/adminisztratív területen szerezett legalább 1 éves tapasztalat;

–                     MS Office (word, excel, egyéb irodai alkalmazások) felhasználói szinto ismerete.

A pályázat elbírálásánál elonyt jelent:

–                     legalább középfokú, C típusú angol, vagy német nyelvvizsga;

–                     sportszakmai területen szerzett, legalább 1 éves tapasztalat;

–                     szakirányú OKJ-s, vagy foiskolai/egyetemi végzettség.

Pályázathoz benyújtandó dokumentumok:

–                     magyar nyelvo, fényképes szakmai önéletrajz;

–                     motivációs levél fizetés igény megjelölésével;

–                     3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány;

–                     iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvvizsgát igazoló okiratok másolata.

A munkakör betöltésének idopontja:

A benyújtott pályázatok elbírálását követoen azonnal.

Pályázat benyújtásának határideje:

2018. április 20.

A pályázat benyújtásának módja:

Elektronikus úton, a triatlon@triatlon.hu elektronikus e-mail címen.

A pályázat elbírálásának rendje:

A benyújtott pályázatokat a szakszövetség Fotitkára bírálja el legkésobb azok benyújtását követo 15 napon belül.

A pályázattal kapcsolatosan további információt a Magyar Triatlon Szövetség Titkárságától a triatlon@triatlon.hu e-mail címen, valamint a 0630/645-2750-es telefonszámon lehet kérni.

A témakör egyéb hírei

Triatlon rajzpályázat

RAJZPÁLYÁZAT Rajzpályázatot hirdetünk, melynek témája a Triatlon sportág. A nyertes egy olimpiai "A" kerettagok által aláírt pólót kap, melyet a Tiszaújvárosban megrendezésre kerülő világkupán vehet...